Muha Ranna Puhketalu asub Lääne-Saaremaal, 30 km Kuressaarest, looduslikult väga kaunis ning rahulikus kohas. Mererand on vaid 250 m kaugusel majast, lähedal on nii järv (400 m), kui ka jõgi (400 m), mis on küllaltki kalarikkad. Jõgi on kevaditi tuntud särjepüügi koht. Talu asub Natura 2000 looduskaitsealal, meie ümbruses leidub palju erinevaid taime- ja linnuliike.  Parim koht looduse keşkel välja puhata, võtta ette jalutuskäik mööda mereranda ja nautida oma lähedaste seltsis mõnusalt aega.

Talu esimesel korrusel on vanast rehealusest kohandatud kaminasaal, mis on sobilik koht koosviibimiseks  või koolituste korraldamiseks. Teisel korrusel on külalistele kaks tuba, tualett, dušširuum ja köök, kust leiate kõik vajaliku söögitegemiseks. Õuemajas Joosep on majutus neljale, privaatne wc ja dušš. Samuti on meil väga hubane puhkemaja Muha, kus on mõnus olla kahel külalisel, kus on ka privaatne wc ja dušš. Väikseim puhkemaja on meil Uku, mis mahutab mõnusasti 2 inimest. Majutame kuni 15  inimest.

Meie Puhketalu on mõeldud rahulikuks puhkuseks, mitte pidutsemiseks. Meie talu muusikaks on linnulaul ja paplipuu lehtede sahin tuules. Kokkuleppel Talu perega on võimalus on korraldada erinevaid üritusi ja tähtpäevi.


 Talu õuel on eraldi ala telkimiseks ja parkimiskohad autokaravanidele. Mõnusaks olemiseks on meil telkijatele ja autokaravanidele ka kaks eraldi majakest, kus asub WC, dušš ja väliköök.